Receptioner marfa

5479
secroma srl

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Descrierea postului

  • Preia si verifica documentele trecute pe CMR, AWB, proces verbal de predare/ primire care trebuie sa insoteasca marfa
  • Verifica, inainte de descarcare, daca marfa primita a fost incarcata si transportata corespunzator
  • Efectueaza receptia in baza avizului de insotire a marfii atat din punct de vedere cantitativ cat si calitativ

Profil candidat

  • Studii medii
  • Experienta in receptia materialelor de constructii reprezinta un avantaj
  • Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa
  • Harnic, perseverent, onest, cu simt dezvoltat al responsabilitatii
  • Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa

Beneficii

  • Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)
  • Posibilitatea dezvoltarii in cariera

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat