Receptioneri Germania

5669
Arco
Arco

Se cauat persoane pentru postul de receptioneri in Germania.

  • persoane cu experienta in Gastronomie- Receptioneri( Chelneri, Cameriste, Bucatari, Ajutori bucatari etc.)
  • grad ridicat de flexibilitate, performanta si orientare echipa
  • persoana doritoare sa lucreze in Germania pe o perioada indelungata
  • permis de conducere si masina proprie (constituie un avantaj)
  • aptitudinii: limba germana –nivel mediu –B2
  • bune maniere, rezistenta psihica
  • aspect ingrijit, atractiv
  • o buna cunoastere a vinului si servirii
  • experienta in domeniul hotelier
  • expresie lingvistica buna, atractiv
  • lucrul în echipă, colegialitate
  • loialitate si confidentialitate, onestitate

Responsabilitati:

  • receptie
  • pregatirea decoratiuni florale, ornamente
  • servire si facturare
  • utilizarea în conditii de sigurantă a casei de marcat
  • curatenie si inventar

Se ofera:

  • pachet salarial
  • asigurare medicala +sociala
  • concediu

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat