Reprezentant regional vanzari anvelope si jante

7519
Sigemo
Sigemo

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Se cauta persoana pentru postul de repreentant regional de vanzari anvelope si jante.

  • minimum 2 ani experienta in vanzari (in segmentul anvelope, jante si accesorii auto este considerat un avantaj)
  • abilitati excelente de comunicare, capacitate de a identifica nevoile clientilor si de a gasi solutii de dezvoltare a colaborarii cu acestia
  • disponibilitate de deplasare
  • sociabil, convingator, organizat, dinamic
  • capacitatea de a se incadra in planurile trasate si de a atinge si depasi targetele stabilite
  • cunostinte PC (Windows, MS Office)
  • carnet sofer categoria B cu vechime mai mare de 3 ani
  • cazier judiciar fara antecedente penale

Responsabilitati:

  • promovarea produselor catre clientii existenti si potentiali din zona alocata
  • mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
  • derularea vanzarii produselor specifice si livrarea produselor catre clienti
  • incasarea facturilor livrate si urmarirea recuperarii creantelor companiei in zona alocata
  • propunerea si promovarea produselor noi,  urmarind dezvoltarea lor pe piata
  • monitorizarea clientilor
  • promovarea imaginii companiei

Se ofera:

  • pachet salarial motivant, in functie de performante
  • mediu de lucru tanar, alaturi de o echipa de profesionisti
  • instrumente necesare desfasurarii activitatii (autoturism, telefon, laptop)

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive