Reprezentant tehnic de vanzari

7000
Gepetto Consult srl

  • Romania, Brașov, Brașov

Se cauta persoana pentru postul de reprezentant tehnic de vanzari.

Se solicita:

  • dorinta de a se implica si de a munci alaturi de noi
  • deschiderea de a invata si de a se perfectiona
  • abilitati de comunicare si negociere, si placerea de a folosi aceste instrumente
  • cunostinte tehnice generale, si aplecare spre utilizarea lor
  • sa se prezinte la interviu stiind cine suntem si ce face compania noastra
  • operare PC: pachete Office, mail, internet
  • domiciliul in zona Brasov
  • permis de conducere cat B
  • limba engleza si / sau germana
  • experienta / studii in domenii cum ar fi: forestier / silvic, agricol, horticol, constructii
  • cunostinte si relatii in / despre industriile carora ne adresam
  • experienta in vanzari sau distributie
  • studii in domenii legate de sectorul nostru de activitate
  • cv cu scrisoare de intentie

Responsabilitati:

  • reprezinta compania si munceste alaturi de noi
  • oferteaza si vinde
  • promoveaza produsele si serviciile companiei
  • identifica si valorifica potentialul pietei
  • gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti

Se ofera:

  • pachet salarial proportional cu rezultatele
  • mediu de lucru competitiv
  • oportunitatea de a lucra / colabora cu producatori de top din domeniul nostru
  • training profesional
  • telefon, PC, etc. - tot ce este necesar pentru a indeplini sarcinile de serviciu
  • bonusuri aferente activitatii

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat
  • Mediu
  • Avansat