Reprezentant vanzari

4638
morefonegsmbv

  • Romania, Brașov, Brașov

Se cauta persoana pentru postul de reprezentant de vanzari.

Se solicita:

  • abilitati sporite de comunicare si negociere
  • persoana serioasa, prezentabila, cu simtul raspunderii, usor integrabila intr- un colectiv, interesata de un job pe termen lung
  • cunostinte de operare PC si contabilitate primara
  • orientare catre client si rezultate
  • experienta in vanzari constituie avantaj

Responsabilitati:

  • vanzari directe de produse si servicii de telefonie mobila catre clientii magazinelor
  • promovarea imaginii firmei
  • participarea directa la gestionarea produselor din magazine
  • operare PC
  • intocmirea de documente contabile primare
  • mentinerea si dezvoltarea relatiilor directe cu beneficiarii finali ai produselor/ serviciilor oferite
  • apilcarea strategiilor de vanzare impuse de superiorii directi

Se ofera:

  • salariu atractiv
  • bonusuri

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive