Reprezentant vanzari

5012
SC TREND SRL

  • Romania, Bistrița-Năsăud, Beclean

Se cauta persoana pentru postul de reprezentant de vanzari.

Se solicita:

  • domiciliul stabil in localitatea Beclean
  • studii medii sau superioare
  • experienta anterioara in vanzari in domeniul telefoniei mobile constituie un avantaj
  • orientare spre rezultate
  • operare PC - MS Office, Internet
  • cunostinte de contabilitate primara
  • cunostinte de limba engleza
  • cunostinte solide in domeniul telefoniei mobile
  • capabil de a acumula rapid cunostinte noi
  • abilitati de prezentare si convingere

Responsabilitati:

  • vanzarea directa (in magazin) de telefoane mobile, servicii si accesorii pentru telefonie mobila
  • promovarea produselor si serviciilor in concordanta cu strategia comerciala a companiei
  • urmarirea si atingerea obiectivelor de vanzari stabilite de catre management
  • consilierea clientilor, identificarea cerintelor acestora si oferirea celor mai bune solutii
  • oferirea de informatii asupra caracteristicilor tehnice si functionale ale produselor
  • demonstratii de utilizare a produselor si serviciilor la cererea potentialilor clienti

  • un pachet salarial atractiv (se va negocia in momentul angajarii)
  • bonusuri corelate cu performanta
  • telefon mobil cu numar nelimitat de minute
  • posibilitatea unei cariere in cadrul unei companii dinamice

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat