Reprezentant vanzari

6393
Global Leading Conferences

  • Romania, Ilfov, București

Responsabilitati:

  • cautarea si identificarea unui numar optim de prospecti in vederea contactarii acestora;
  • prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor companiei (participarea la conferinte) in conformitate cu standardele si politicile companiei;
  • oferirea de informații relevante și corecte despre serviciile promovate;
  • participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile pot fi insusite si perfectionate;
  • completarea rapoartelor periodice in forma si continutul cerute de superiorul ierarhic;
  • atingerea obiectivelor de vanzari.

Cerinte:

  • cunostiinte foarte bune (scris-vorbit) de limba engleza;
  • bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala), planificare si organizare;
  • proactiv, capabil sa gaseasca solutii, creativ, cu initiativa;
  • seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
  • auto-motivat si cu spirit de echipa;
  • experienta in vanzari nu este necesara dar poate constitui un avantaj.

Beneficii:

  • salariu de baza + comision + stimulente de performanta, concursuri motivaționale și activități împreună cu echipa;
  • contract individual de munca- durata nedeterminata;
  • program de lucru full- time de luni pana vineri;
  • training de specialitate ;
  • atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă;
  • clienți renumiți și proiecte frumoase;
  • mediu de lucru modern si colectiv tanar.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat