Reprezentant vanzari

7259
Solutii personalizate SRL

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta perspoana pentru postul de reprezentant de vanzari.

  • experienta in vanzari directe minim 2 ani, D2D, B2B, distributie, telemarketing, telesales, Call Center, relatii cu publicul, este orientat in aceasta directie, are abilitati de negociere
  • dinamism
  • comunicativitate
  • integritate
  • prezentabilitate
  • timbru vocal placut
  • punctualitate
  • seriozitate
  • optimist
  • carcacter puternic, dinamici , dominanti, convingatori, impunatori.
  • permis auto,cat B (obligatoriu minim 6 luni vechime-fara incidente)

Responsabilitati:

  • va efectua zilnic apeluri telefonice din baza de date sau din recomandarile cerute in vederea stabilirii intalnirilor cu potentialii clienti
  • va avea zilnic 3-5 intalniri in medie cu persoanele din conducerea firmei
  • va negocia semnarea contractului
  • va semna contractul si va asigura consultanta post vanzare pe toata derularea perioadei contractuale

  • masina in timpul programului pentru vizite la clienti sau full time
  • combustibil
  • telefon
  • calculator
  • cursuri
  • logistica necesara etc.
  • contract de munca
  • salariu fix si comision
  • pachetul salarial se discuta la interviu.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive