Reprezentant Vanzari - Telesales / Call Center in Bucuresti

7362
Global Leading Conferences

  • Romania, Ilfov, București

Esti o persoana orientata spre performanta, sociabila si usor adaptabila intr-un colectiv tanar si dinamic ?

Iti place sa vinzi si sa ai sansa sa castigi prin propriile forte un venit lunar care iti poate depasi asteptarile ?

Global Leading Conferences angajeaza pentru Departamentul Telesales din Bucuresti:

REPREZENTANT VANZARI – TELESALES / CALL CENTER

RESPONSABILITATI:

- initierea apelurilor telefonice in vederea prezentarii, promovarii si vanzarii serviciilor companiei (participarea la conferinte);
- realizarea planurilor de vanzari ;
- participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostiintele si abilitatile pot fi insusite si perfectionate;

CERINTE :

- cunostiinte foarte bune (scris-vorbit) de limba engleza;
- bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala), planificare si organizare;
- auto-motivat si cu spirit de echipa;
- experienta in vanzari/ call center/telesales nu este necesara dar poate constitui un avantaj.

BENEFICII : Aplica acum si iti oferim urmatoarele:

-salariu de baza + comision + stimulente de performanta, concursuri motivaționale și activități împreună cu echipa;
- contract individual de munca- durata nedeterminata;
- program de lucru full- time de luni pana vineri;
- training de specialitate ;
- atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă;
- mediu de lucru modern si colectiv tanar.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat