Responsabil tehnic

4874
SKILLS CONSULTING SRL

Se cauta persoana pntru postul de responsabil tehnic.

Se solicita:

  • intre 5 - 10 ani experienta in domeniul climatizarii
  • inginer sau tehnician cu experienta considerabila in service post- vanzare
  • preferabil cu experienta in domeniul circuitului de apa rece
  • mentalitate pragmatica
  • posibilitatea de a face departamentul de planificare va fi vazuta ca un atu important (dar nu este strict necesar)
  • microsoft office
  • pemis de conducere B
  • bune cunostinte de limba franceza scris si vorbit
  • cunostine de engleza reprezinta avantaj
  • cunostinte de comunicare si de a crea legaturi
  • munca orientata pe solutii

Responsabilitati:

  • angajarea va fi pe baza unui contract de lunga durata cu o perioada de proba de 6 luni
  • angajarea in Nigeria
  • baza orara de 40 ore/ saptamana
  • salariu de baza competitiv
  • locuinta si masina

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat