Secretara Cluj

9841
napoca imobiliare

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Se cauta persoana pentru postul de secretara.

Se solicita:

  • tinuta business
  • prezenta placuta
  • capacitate de organizare, planificare si de respectare a termenelor limita
  • persoana cu atitudine pozitiva si cu zambetul pe buze
  • persoana independenta, ambitioasa, determinata, perseverenta, muncitoare
  • cunoasterea unei limbi straine
  • persoana comunicativa
  • persoana dinamica, inteligenta, ambitioasa
  • abilitati excelente de comunicare si relationare
  • cunostinte de contabilitate primara
  • cunostinte solide de PC ( Word, Excel, Powerpoint, Outlook, internet)
  • experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj
  • seriozitate si respect

Responsabilitati:

  • organizarea tuturor materialelor necesare desfasurarii optime a activitatii in cadrul sediului
  • preluarea si distribuirea apelurilor telefonice
  • primeste si distribuie corespondenta
  • indosariaza si arhiveaza documentele
  • administrarea contractelor
  • traduceri cereri/oferte si prezentari pe site-ul companiei
  • promovarea ofertelor agentiei pe diverse portaluri imobiliare
  • identificarea noilor portaluri pentru promovarea ofertelor
  • asigurarea protocolului pentru deservirea clientilor

Se ofera:

  • traininguri de specialitate periodice
  • desfasurarea activitatii intr-un spatiu modern
  • instrumente de lucru necesare: birou, calculator, modele tipizate de documente
  • colectiv tanar si deschis la idei productive
  • posibilitatea promovarii in cadrul companiei
  • salarizare motivanta (se discuta la interviu)

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive