Secretara Cluj-Napoca

5751
S.C EDIL MAISON S.R.L

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Se cauta persoana pentru postul de secretara.

Responsabilitati:

  • activităţi administrative: fax, email şi operare pe calculator
  • preluarea apelurilor telefonice
  • consilierea telefonică a clienţilor
  • construirea şi promovarea prin diferite canale de publicitate a ofertelor companiei
  • vizionarea/prezentarea de oferte la solicitarea clienţilor
  • prezentarea şi consilierea directă a clienţilor în legătură cu ofertele companiei

Se solicita:

  • cunostinte medii de PC si MS Office
  • experienta profesionala intr-o activitate similara poate constitui un avantaj
  • stapanirea la nivel mediu a limbii engleze, o alta limba de circulatie internationala constituie avantaj
  • atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate
  • abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului
  • capacitate de a lua decizii corecte si rapide
  • atentie la detalii

Se ofera:

  • pachet salarial atractiv
  • oportunitati de dezvoltare in cariera

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat