Sef de schimb

10535
Lugera
Lugera

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoana pentru postul de sef de schimb.

  • absolvent al unei institutii de invatamant mediu (in domeniu tehnic)
  • minim 2 ani experienta in domeniul fabricarii articolelor din mase plastice
  • cunostinte de citire un desen tehnic
  • abilitati de coordonare personal/ lucru cu oamenii

Responsabilitati:

  • coordoneaza activitatile de productie la nivelul schimbului de lucru, asigurand respectarea standardelor tehnice si de calitate pentru schimbul pe care il conduce.
  • coordoneaza activitatile de fabricare a produselor la nivelul schimbului de lucru;
  • raspunde de realizarea indicatorilor specifici activitatii de productie pentru schimbul pe care il coordoneaza (ex: productivitate, volum fabricatie, volum fabricat si vandut, rebuturi etc)

Se ofera:

  • program: 2 schimburi
  • salariul negociabil
  • se asigura ca echipa respecta cerintele de calitate impuse prin procedura de lucru sau instructiunea tehnologica
  • respecta normele de sanatate si securitate in munca in activitatea pe care o desfasoara

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive