Sef Serviciu Intretinere

4904
recrutare public euro consulting

  • Romania, Satu Mare, Satu Mare

Se cauta persoana pentru postul de sef serviciu de intretinere.

Se solicita:

  • experienta in mentenanta
  • sociabil cu personalul firmei
  • experienta in organizarea si gestionarea unei forte de munca
  • abilitatea de a identifica zona de rezolvare a problemelor
  • seriozitate si inclinatie permanenta spre perfectionare profesionala
  • abilitatea de a lucra si gestiona situatiile de stres
  • impunerea respectului
  • studii superioare- in domeniul elecromecanic, electric sau mecanic
  • minim 3- 5 ani experienta in domeniul mentenanta utilaje industriale
  • limba engleza reprezinta avantaj

Responsabilitati:

  • managementul echipei de service din unitate
  • curatirea si dezinfectarea hambarelor
  • lucrari de reparatii si intretinere la ferma de pui
  • intretinerea generala a cladirilor din subordine si a unitatilor de lucru
  • intocmire plan de mentenanta si plan de interventie reparatii
  • intretinerea mecanica si electrica a unitatilor din subordine

Se ofera:

  • pachet salarial atractiv
  • posibilitatea de a lucra intr- o companie cu cea mai moderna tehnologie vest europeana
  • instruirea si educarea pentru un progres in acest domeniu
  • munca intr- un colectiv cu mentalitate occidentala
  • acces la masina firmei
  • plata chirie in eventualitatea unei relocari – in imprejurimile Sanislau, Carei, Satu Mare

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat