Sofer International

4784
r olteanu janderijk

  • Romania, Brașov, Brașov

Se cauta persoana pentru postul de sofer international.

Se solicita:

  • permis de conducere CE
  • un certificat de transport rutier de marfa
  • un certificat de formare ADR
  • cel putin 1 an de experienta ca sofer Internationaal in Europa de Vest
  • bune abilitati de comunicare si o atitudine flexibila
  • cunoasterea unei limbi straine (engleza si / sau germana
  • se va lucra intr- un sistem de schimburi (6 saptamani de lucru si 2 saptamani acasa)

Responsabilitati:

  • transportul de marfuri in intreaga Europa
  • responsabili pentru marfa si materiale si pentru protejarea livrarile limitate de timp pentru clientii de exemplu la toate aeroporturile din Europa

  • o pozitie intr- o companie care este puternic dezvoltata, intr- un cadru international foarte dinamic
  • program intensiv de instruire
  • pachet salarial competitiv
  • costurile de transport si de planificare vor fi aranjate de catre Jan de Rijk

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat