Sofer transport marfa

5153
PUBLIC EUROCONSULTING

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoana pentru postul de sofer.

Responsabilitati:

  • realizarea rutei de transport de la punctul A la punctul B (exista atat curse fixe cat si curse variabile)
  • gestiunea camionului, carburantului si accesoriilor (camioane standard/mega)
  • mentinerea camionului in stare functionala/buna/asigurarea curateniei
  • conduita ireprosabila in fata clientilor
  • respectarea si aplicarea normelor de circulatie in raport cu legislatia in vigoare
  • respectarea timpilor de odihna/conducere;
  • gestiune CMR
  • curse Franta-Belgia respectiv Franta-Anglia

Se solicita:

  • permis categoria E
  • atestat Card Tahograf
  • cunostinte utilizare GPS pentru UE
  • cazier judiciar si rutier “fara antecedente penale”
  • experienta de minimum 1 an pe camioane de 20t in UE
  • indemanare
  • seriozitate si responsabilitate

  • pachet salarial atractiv: salariu fix+diurna/zi calendaristica
  • se asigura transport din Romania in Franta, respectiv Franta-Romania

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive