Sofer/ajutor montator aer conditionat

11603
aer conditionat

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoana pentru postul de sofer/ajutor montator aer conditionat.

Candidatul Ideal:

  • permis categoria B de minim 2 ani
  • persoana tanara
  • o minima experienta in domeniul tehnic apropiat si domiciliul sector 5, 6, 4
  • Disponibilitate de a-si insusi cunostinte noi;
  • Experienta pe un domeniu apropiat , termopane , jaluzele, instalatii , mobila , constructii ;
  • Permis de conducere categ. B
  • Capacitatea de a lucra in echipa;

Responsabilitati:

  • AJUTA la montaj , intretinere si service la echipamente de aer conditionat , ;
  • Este responsabil pentru materialele , sculele si echipamentele primite;

  • Pachet salarial atractiv 1800 - 2200 RON (salar fix, sistem de bonusuri) in concordanta cu nivelul performantelor cantitative si calitative.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive