Soferi de tir - curse directe

6823
PUBLIC EUROCONSULTING

  • Romania, Bihor, Oradea

Se cauta persoane pentru postul de soferi de tir pentru curse directe.

Se solicita:

  • posesor permis conducere categoria C+E
  • posesor atestat transport marfuri generale
  • atestatul ADR constituie avantaj
  • fara antecedente penale si rutiere grave
  • experienta minima de 6 luni in conducerea autovehiculelor de minim 20T
  • experienta minima de 6 luni in transport de marfuri pe teritoriul CE
  • card pentru tahograf digital
  • seriozitate si responsabilitate

Responsabilitati:

  • efectueaza transport rutier de marfuri in echipaj , prin curse directe – tur- retur, in tari precum: Italia, Germania, Spania. Nu se face circuit pe comunitate
  • conducerea autovehiculului (tir cu prelata) in conditii de siguranta maxima
  • respectarea si aplicarea normelor de circulatie in raport cu legislatia in vigoare

  • venituri garantate de minim 1200 Euro pe luna + alte beneficii
  • 1650 euro pentru o luna intreaga lucrata pe comunitate (salariul + diurna)
  • conditii de munca excelente
  • autovehicule noi, echipate integral cu sisteme automate de plata

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive