Soferi distributie

11671
macromex
macromex

  • Romania, Ilfov, București

Se cauta persoane pentru postul de soferi distributie.

Se solicita:​

  • Studii medii;
  • Permis auto categ. C;
  • Experienta anterioara ca sofer distributie;
  • Experienta intr-o firma de distributie cu profil similar (frigo), reprezinta avantaj;
  • Atestat transport marfa, card tahograf valid;
  • Experienta in lucrul cu instrumente de plata;
  • Capacitate de organizare, spirit de echipa;
  • Seriozitate, dinamism, gandire pozitiva;

Responsabilitati:

  • Asigurarea integritatii si calitatii marfii pe toata durata transportului;
  • Livrarea marfii catre clienti conform graficului de livrare;
  • Incasarea numerarului sau altor instrumente de plata de la clienti si depunerea acestora conform procedurilor;
  • Intocmire documente retur marfa.

Beneficii:

  • Salariu fix net: 1600 Ron, pana in 7.5 tone, plus:
  • Tichete masa de 15 Ron/zi, in medie 300 Ron/luna;
  • Bonus livrari;
  • Diurna;
  • Spor ore suplimentare 175%;
  • Instruire asigurata;
  • Decont transport sau combustibil;
  • Pauza de fructe;
  • Pachete cu produsele companie

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive