Soferi distributie

12833
trady
trady

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoane pentru postul de soferi de distributie.

Se solicita:

  • Carnet conducere categoria C;
  • Atestat, card tahograf
  • Experienta anterioara intr-un post similar;
  • Fara antecedente penale
  • Rezistenta la efort fizic;
  • Capacitate de adaptare in diverse situatii;
  • Seriozitate;
  • Dinamic

Responsabilitati:

  • Incarca, transporta si distribuie marfa conform documentelor, ordinii de livrare si standardelor companiei;
  • Verifica marfurile in concordanta cu facturile sau avizele emise
  • Transporta marfa in cele mai bune conditii pentru a evita deteriorarea acesteia (Raspunde de integritatea marfii pe intreaga durata a transportului)
  • Descarca marfa la clientii, urmarind stampilarea si semnarea documentelor
  • Completeaza la plecare, pe timpul cursei si dupa incheierea acesteia documentele de transport si cele de distributie

  • Salariul - este integral pe cartea de munca ( 1700 lei Net) plus 300 lei bonuri masa

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive