Soferi tir recuperari auto Anglia

6402
Tjobs
Tjobs

Se cauta persoana pentru postul de soferi de tir in Anglia. Doua posturi sunt disponibile.

  • cunoasterea limbii engleze la nivel avansat scris si vorbit
  • abilitati foarte bune de comunicare
  • detinerea permisului de conducere categoriile C si C+E
  • detinerea cardului tahograf
  • experienta in recuperarea vehiculelor reprezinta avantaj
  • detinerea Certificatului Profesional al conducatorului auto (CPC)
  • se accepta CV în limba: romana

Responsabilitati:

  • defalcarea/dezmembrarea si recuperarea vehiculelor auto si comerciale
  • colectarea si livrarea vehiculelor clientilor la si de la atelierul nostru
  • efectuarea de mutari si remediere a avariilor la masini/utilaje
  • transportarea pe platforma a masinilor si utilajelor grele (de ex Excavatoare)
  • curatarea/spalarea vehiculelor

Se ofera:

  • posibilitatea efectuarii orelor suplimentare
  • venit lunar net incepand de la 1500 Lire
  • cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 50 Lire/saptamana
  • transportul din RO-UK si UK-RO decontat in baza biletelor; costul biletelor trebuie confirmat anterior
  • transportul la/de la locul de munca la cazare nu este asigurat

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat