Specialist Relatii Clienti Part Time

6416
S.C. Valoris Center S.R.L.

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Vrei sa iti pui in valoare cunostintele dobandite in timpul facultatii? Iti doresti bani in plus si un program flexibil? Vino in echipa noastra si te vom ajuta sa te dezvolti din punct de vedere profesional!

Candidatul ideal:

  • Abilitati excelente de comunicare si negociere si o atitudine orientata spre client;
  • Insistenta, atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi;
  • Auto-motivare si spirit de echipa;
  • Punctualitatea si abilitatea de a realiza mai multe activitati in acelasi timp.

Descrierea jobului:

  • Efectuarea/primirea de apeluri si gestionarea lor conform procedurilor specifice;
  • Indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu;
  • Documentarea interactiunilor in sistemele specifice;

Beneficii:

  • Salariu de baza si bonusuri atractive corespunzatoare performantelor individuale;
  • Oportunitate de a lucra pentru clienti renumiti pe piata;
  • Sansa de a construi o cariera in domeniul comunicarii intr-un mediu tanar si dinamic;
  • Oportunitati de promovare;
  • Training-uri specializate si suport continuu pentru cresterea profesionala cu o echipa entuziasta de tineri profesionisti.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive