Stivuitorist Germania

5631
arcusplan
arcusplan

Se cauta persoana pentru postul de stivuitorist in Germania.

Se solicita:

  • experienta in domeniul de depozite precum logistica
  • cunostinte de limba germana
  • masina proprie, si permis de conducere prezinta un avantaj

Responsabilitati:

  • incarcare si descarcare Europalete , boxpalete precum comisionare si ambalare
  • conducerea si exploatarea vehiculelor si circulatie in hale
  • incarcarea si descarcarea camioanelor dupa indicatiile primate din depozite
  • lucrul cu scanere precum cu diferite terminale

Se ofera:

  • interviul se da in Romania la Arad
  • organizam deplasarea dv in Germania
  • asiguram gasirea de cazare 2 persoane in camera ,bucatarie ,baie
  • plata salarilor mai mari decat tarifele IGZ ,deasemenea decontul transportului la servici si acasa
  • conisionul catre firma noastra este 0 (zero)

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat