Strungar conventional si CNC Olanda

8066
ramonadivaeximjobs

Se cauta persoana pentru postul de strungar conventional si CNC.

Se solicita:

  • experienta de peste 5 ani pe strung conventional si CNC
  • engleza sau germana la nivel mediu conversational
  • carnet de conducere categoria B
  • masina proprie cu care e dispus sa calatoreasca reprezinta un avantaj
  • varsta maxima: 55 de ani

Responsabilitati:

  • fabricarea de piese unice, de la dimensiuni foarte mici pana la mijlocii pentru aparate folosite in abatoarele de pasari
  • materialul folosit este otelul
  • vi se prezinta ce piesa aveti de facut iar dumneavoastra alegeti modul in care o veti realiza (folosind CNC sau strungul conventioanal), in functie de ce metoda va este mai la indemana

  • numar de ore pe saptamana: 50 de ore ( posibilitate de a efectua si ore suplimentare; EX: sunt angajati care au facut si 72 de ore saptamana trecuta)
  • salariu: 11 euro pe ora net ----la 50 de ore pe saptamana => 2381 de euro net
  • cazarea: gratuita, in Hillegom sau Zandvoort
  • transportul de la cazare la locul de munca: transport local
  • -    daca sunteti cazati in Hillegom, transportul este gratis, cu bicicleta
  • -    daca sunteti cazati in Zandvoort, veti folosi o masina impreuna cu un coleg, ce va va costa 20 de euro pe saptamana.
  • transportul Romania-Olanda: asigurat de angajat (se considera avantaj daca poate veni cu masina proprie)

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat
  • Mediu
  • Avansat