Supraveghetor Productie

6212
EuroTriade Romania

  • Romania, Vâlcea, Râmnicu Vâlcea

Se cauta persoana pentru postul de supraveghetor de productie.

  • absolvent de studii superioare, Inginerie Textila/Economica/Mecanica
  • experienta 2 ani in productie si minim 1 an pe o pozitie similara
  • experienta in coordonarea echipelor
  • persoana energica, responsabila, rezistenta la stres, dispusa sa lucreze in schimburi
  • cunostinte de limba engleza nivel mediu, PC (word, excel, ppt)
  • abilitati de prezentare
  • comportament exemplar

Responsabilitati:

  • coordonarea, implementarea, monitorizarea echipelor, a resurselor, a rezultatelor, a workshopurilor de rezolvare a problemelor
  • stabilirea obiectivelor QCD, a planurilor de actiune
  • imbunatatirea actiunilor si stabilirea ariei de aplicabilitate implementand metodele de imbunatatire a calitatii(cunostinte 5S, TPM, QRCI, 7 Quality Basics, idei proprii)
  • asigurarea fluxului si transparentei informatiei intre echipe/ sefi/departamente
  • respectarea si aplicarea metodelor de munca standardizate si a regulilor de reactie si alertare, disciplina muncii
  • responsabil de securitatea in munca
  • gestionarea problemelor de personal subordonat (pontaj, program)
  • asigurarea planului de dezvoltare individuala/formare profesionala a angajatilor subordonati, evaluarea angajatilor subordonati
  • asigurarea distribuirii adecvate a personalului si a necesarului de personal
  • integrarea noilor membrii in echipe
  • prezenta permanenta in productie
  • interventie in liniile de productie in caz de risc

  • posibilitati de promovare pe scara ierarhica, dezvoltare profesionala
  • ore suplimentare platite
  • bonuri de masa
  • pachet de relocare

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat