Tapiter pentru Olanda

5170
TjobsRecruit

Se cauta persoana pentru postul de tapiter in Olanda.

Se solicita:

  • cunostinte in capitonare
  • 2-3 ani experienta in tapiterie
  • capacitate de a lucra independent
  • engleza mediu, Germana mediu sau Poloneza la nivel conversational

Responsabilitati:

  • taierea mecanica si manuala a materialelor de tapiterie
  • lucru cu piele de calitate
  • se pregatesc si se lucreaza materialele pentru umplutura si adaptarea, legarea si fixarea arcurilor din mobila
  • coaserea materialului de umplutura
  • coaserea tapiteriei cu masina sau cu mana
  • aplicarea tapiteriei pregatite pe mobila
  • capitonarea pieselor de mobilier (canapele si fotolii)
  • repararea tapiteriei si restaurarea elementelor de mobilier
  • capacitatea de a lucra cu sabloane

  • asigurare de sanatate contra sumei de 20 Euro/saptamana (se va deduce din salariu)
  • cazarea este asigurata de catre angajator contra sumei de 70 Euro/saptamana (se va deduce din salariu)
  • transportul local (de la cazare pana la locul de munca) este asigurat de catre angajator
  • posibilitatea de a lucra ore suplimentare
  • program de lucru: 40 ore/saptamana: de luni pana vineri - 7:30 - 16:30
  • conditii salariale: 9,12 Euro Brut/ora - 1100 Euro Net/luna dupa deducerea chiriei

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat
  • Mediu
  • Avansat
  • Mediu
  • Avansat