Tehnician chimist

7178
relatiipublic

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Se cauta persoana pentru postul de tehnician chimist.

Se solicita:

  • studii in domeniul chimic
  • experienta intr-o pozitie asemanatoare constituie avantaj
  • responsabilitate, rigurozitate, constiinciozitate, exigenta
  • spirit de initiativa, dinamism
  • orientare catre eficienta

Responsabilitati:

  • calculeaza reteta de fabricatie pentru fiecare serie de produs/faza de fabricatie
  • monitorizeaza procesele tehnologice din sectia de productie
  • urmareste,  verifica si inregistreaza parametrii tehnologici ale echipamentelor
  • coordoneaza utilizarea in fabricatie a substantelor chimice - din punct de vedere calitativ si cantitativ
  • raspunde de respectarea planului zilnic de productie primit din partea conducerii
  • informeaza asupra problemelor de productie aparute cat si a aventualelor defectiuni

Se ofera:

  • conditii de munca la standarde europene
  • pachet salarial foarte atractiv
  • oportunitati de promovare
  • precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara
  • dinamism si profesionism

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive