Tehnician industrie alimentara

10707
abchuman capital

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoana pentru postul de tehnician in industria alimentara.

Responsabilitati:

  • asigurarea mentenantei si a bunei functionari a echipamentelor folosite in fabricarea produselor din carne: masini de injectat, malaxoare cu vid, masini de portionat cu matrite sau prin scanare cu laserul, masini de aplatizat carnea, benzi transportoare, masina de aluat, fripteuse, cuptoare cu abur , tunele de congelare rapida, masini de ambalat in folie, masini de sortat.

Cerinte:

  • Experienta pe pozitii similare de tehnicieni – automatisti – electricieni sau mecanici
  • Sunt acceptati si absolventi de facultati mecanice care sunt in cautare de locuri de munca in care sa-si faca ucenicia sau chiar absolventi de scoli profesionale interesati sa invete meserie
  • Program de lucru – in schimburi, 6 zile de zi – 10 ore de lucru + 1 ora pauza – de la 7.00 – 18.00 apoi 3 zile libere, 6 zile de noapte 10 ore de lucru + 1 ora pauza – de la 19.00 – 6.00

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive