Tehnician / inginer service it

4881
vdiaro
vdiaro

  • Romania, Iași, Iași

Se cauta persoana pentru postul de tehnician/inginer service IT.

Se solicita:

  • persoana ordonata, disciplinata, cu simtul raspunderii
  • abilitati puternice de comunicare
  • cunostinte avansate de operare calculator
  • abilitati si inclinatii tehnice (experienta in domeniu reprezinta un avantaj major dar nu este obligatorie)
  • abilitati si inclinatii tehnice, dinamism si spirit de echipa
  • cunoasterea limbii engleze nivel mediu

Responsabilitati:

  • principala activitate va fi diagnosticarea / depanarea eficienta a produselor intrate in service si cautarea celei mai bune solutii
  • pregatirea si experienta in domeniul reparatiilor telefoanelor mobile, tabletelor, PC&LAPTOP sau altor echipamente de telecomunicatii, reprezinta un avantaj, dar nu este o cerinta obligatorie
  • cunostinte tehnice si comerciale despre produsele si serviciile din portofoliul companiei
  • foarte bune constinte in mod special in repararea telefoanelor Iphone si Samsung (softwear, hardware)
  • foarte bune cunostinte in diagnosticarea si depanarea PC/ Laptop (in special hardware)

Se ofera:

  • posibilitate de perfectionare la locul de munca
  • contract de munca
  • salariu fix
  • procent din vanzari si reparatii

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat