Tehnician intretinere echipamente PSI

8895
aninoasa tim

  • Romania, TimiÈ™, TimiÈ™oara

Se cauta persoana pentru postul de tehnician intretinere echipamente PSI.

Se solicita:

  • studii medii/superioare
  • experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj
  • cunostinte tehnice instalatii mecanice , sanitare si/sau curenti slabi
  • cunostinte minime de operare PC
  • personalitate dinamica, comunicativa, organizata, analitica
  • loialitate si confidentialitate

Descrierea postului:

  • urmareste si intretine baza de date , comunica si organizeaza cu beneficiarii efectuarea serviciilor de verificare si mentenanta a sistemelor la termenul scadent.
  • executa servicii de mentenanta ,verificare si reparare instalatii psi la scadenta sau in cadrul solicitarilor de urgenta.
  • intocmeste documentele de finalizare a serviciilor.
  • prezinta beneficiarilor rezultatul verificarilor si masurile tehnice corective in caz de necesitate.
  • propune masuri de imbunatatire a activitatii organizatorice si tehnologice a departamentului si implementeaza schimbarile aprobate de managerul general.
  • propune si executa solutii tehnice asupra situatiilor comunicate de manager

Compania ofera:

  • pachet salarial atractiv
  • posibilitate de avansare profesionala
  • telefon de serviciu

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive