Trader Piata Valutara

8727
Capital JobForex

  • Romania, Prahova, PloieČ™ti

Candidatul ideal

Oportunitate excelenta pentru persoanele dornice de dezvoltare profesionala in domeniul investitiilor pe pietele internationale. Candidatul ideal trebuie sa posede cunostinte minime de matematica, PC si limba engleza (mediu).
Ne dorim o persoana motivata, ambitioasa, autodidacta si axata pe rezultate. Dezvoltarea in acest domeniu iti va permite sa-ti organizezi programul de lucru si un venit coroborat cu propria performanta.

Descrierea jobului

• Tranzactionarea pe pietele internationale;
• Training de specialitate;
• Mediu de lucru modern;
• Dezvoltare continua in plan profesional;
• Posibilitatea unui venit peste media nationala;
• Program de lucru full time/ part time.

Iti oferim toate instrumentele de care ai nevoie pentru a performa in acest domeniu, astfel ca in 30 zile sa poti sa-ti castigi un venit ca profesionist independent.
Nu este nevoie sa detii cunostinte financiare sau de investitii, pentru ca te vom instrui si iti vom arata cum sa evaluezi oportunitati de investitii, sa intelegi pietele financiare si cum sa utilizezi strategii de investitii.
Oferim suport, instruire, mentoring si coaching pe parcursul colaborarii si speram ca toate acestea te vor face un investitor de succes.

Descrierea companiei

Suntem in cautarea unei echipe de profesionisti care sa poate administra conturile investitorilor. Oferim posibilitatea de a va dezvolta o cariera in domeniul financiar.
Prin aceasta oportunitate aveti posibilitatea de a administra capitalul companiei.Se acorda fiecaruia sansa de a-si descoperi adevaratul potential si de a-si folosi la maximum aptitudinile si capacitatile personale.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat