Vanzator Brasov

4780
Culitazetu Jardi

  • Romania, Brașov, Brașov

Se cauta persoana pentru postul de vanzator.

Se solicita:

  • calificare in domeniu
  • experienta anterioara in lucru cu produse lactate si mezeluri
  • orientare si deschidere catre client
  • responsabilitate si seriozitate
  • dinamism si spirit de initiativa
  • flexibilitate si spirit de echipa

Responsabilitati:

  • sa indeplinesti corect sarcinile specifice postului
  • sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie
  • sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii
  • sa contribui la asigurarea unei imagini placute a
  • magazinului
  • sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar
  • sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru

Se ofera:

  • salariu 1000 net+procent din vanzari
  • posibilitati reale de dezvoltare a carierei

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive