Verificator marfa

7634
Lugera Makler SRL

  • Romania, TimiÈ™, TimiÈ™oara

Se cauta persoana pentru postul de verificator de marfa.

Se solicita:

  • minim 10 clase
  • dexteritate manuala
  • disponibilitatea de a realiza ore suplimentare
  • stabilitate la locul de munca
  • experienta: receptie marfa / magaziner

Responsabilitati:

  • verificarea (fizica si scriptca) cu exactitate a comenzilor de marfa pregatite in depozit conform dispozitiilor de livrare, in ordinea stabilita de gestionar
  • asezarea marfurilor verificate in cutii pe paleti conform graficului de livrari
  • la nevoie inlocuieste/ajuta manipulantul marfa in pregatirea comenziilor

Se ofera:

  • pachet salarial atractiv
  • tichete de masa
  • spor de 100% pentru orele suplimentare
  • spor de noapte 25%
  • bonus in functie de vanzarile companiei
  • program de lucru: 8 ore, 1 schimb
  • transport asigurat din Timisoara
  • contract pentru o perioada lunga de timp

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive