Zugrav - Germania

5862
Job4Life
Job4Life

  • Germania,

Se cauta persoana pentru postul de zugrav in Germania.

Se solicita:

  • experienta anterioara in domeniu minimum 2 ani
  • cunoasterea limbii germane la nivel mediu
  • calificare
  • vârsta maxima 55 de ani
  • permis auto
  • autoturism optional

Responsabilitati:

  • sa pregateasca suprafetele de zugravit (sa umple gaurile, crapaturile, sa finiseze colturile)
  • sa pregateasca vopselele
  • sa amestece vopselele
  • sa zugraveasca si sa prepare diferitele tipuri de culori si de zugraveala
  • sa zugraveasca cu trafaletul sau sa foloseasca sabloane
  • sa faca lucrari de zugraveala decorative
  • sa pregateasca suprafetele pentru aplicarea tapetului (sa dea jos tencuiala, sa trateze suprafata pe care se aplica tapetul, sa taie tapetul etc.)

Se ofera:

  • salariul: 1500 euro/luna în funcÈ›ie de experienta
  • contract perioada determinata 3 luni
  • program 7ore/zi + ore suplimentare
  • cazare asigurata de angajator

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat