Zugrav judetul Ilfov

5873
COMTEL FOCUS SA

  • Romania, Ilfov, Otopeni

Se cauta persoana pentru postul de zugrav.

  • experienta in lucrari de amenajari interioare (zugravit, vopsit, gletuit, etc)
  • cunostinte solide de zugravit, vopsit, etc
  • calificare Zugrav, Vopsitor, Ipsosar
  • simt estetic foarte dezvoltat
  • persoana responsabila si organizata
  • persoana curata
  • punctualitate si capabilitatea de a respecta termene

Responsabilitati:

  • executa lucrari de varuit, vopsit, gletuit, gips carton, respectand procedurile de lucru
  • izoleaza zona in care lucreaza astfel incat sa nu afecteze spatiul din jur
  • intocmeste necesarul de materiale astfel incat sa asigure continuitatea activitatii
  • face propuneri de rezolvare a problemelor gasite
  • raspunde de buna intretinere a echipamentelor de lucru
  • respecta normele de protectia muncii si PSI
  • realizeaza in mod corect depozitarea deseurilor rezultat

Se ofera:

  • pachet salarial atractiv
  • decont transport
  • tichete de masa
  • prime

Nu se ofera cazare

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive